KONST / Litografier / Färglitografi 12948102
nr 1294 8102
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 198/475. e. Motivet: 22x15 / st
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:48:07
Bo Erik Lundqvist
Läs mer om Bo Erik Lundqvist